Založ si blog

Koncipientská zúfalosť Šefčovičových smerákov

“Čaputová išla 70 km/h tam, kde je max 60 km/h!”

“Pán Šefčovič, v čase, keď som tam išla 70tkou, bolo tam obmedzenie 80 km/h, už som Vám to niekoľkokrát vysvetlila, žiadny predpis som neporušila, len treba počúvať.”

“Polícia potvrdila, že je tam (teraz) obmedzenie na 60, je to otázka interpretácie, treba si priznať chybu, blablabla, a okrem toho, neviem, či som spomínal, Čaputová išla 70 km/h tam, kde je max 60 km/h!”

(facepalm)

 

Opakujeme v každej debate.

 

Ak si odmyslíme duševné exkrementy predstaviteľov smeráckej idiocie typu Blaha cielené na tú najnižšiu intelektuálnu úroveň elektorátu, toto hore je asi najviac, čo sa smerákom podarilo na Čaputovú vysnoriť, “kauza” koncipientská prax.

 

Pre mňa osobne je to doklad toho, že Čaputová je zrejme ešte oveľa čistejšia, ako by som čakal. Ak je niekto spoločensky aktívny, vďaka prekomplikovaným a často nekonzistentným zákonom je priam zázrak, že smerácka továreň na bahno nevie vysnoriť nič onakvejšie. Možno si nejaký kýbel nechávajú na poslednú chvíľu počas moratória.

 

Ale špinavá taktika opakovať lož, až kým sa z nej pre jednoduchších voličov stane pravda, alebo to aspoň niektorých zneistí, to funguje ficovcom dlhodobo, tak prečo neskúsiť.

 

Zároveň potrebujú dať svojim priaznivcom, ktorí majú problém sami rozmýšľať, do úst niečo, čo by mohli verklíkovať, bez ohľadu na to, aký je to nezmysel.

Za zmienku stojí aj to, ako “profesionálne” sa k téme postavil nemenovaný denník, konkrétne tu: namiesto vecného zhodnotenia, či je “kauza” reálny problém vychádza príspevok z falošnej premisy, že Čaputová má problém a pomerne trápnym spôsobom sa snaží porovnávať vec s problémom českej skoroministerky, ktorej primárnym problémom bolo v skutočnosti niečo iné – plagiátorstvo. A v rámci “objektívnosti” pridajú úplne na konci iba prečítanie Čaputovej statusu.

Ficova zhovadilosť infikuje RTVS

04.05.2018

Správy RTVS začínajú pripomínať komunistické spravodajstvo, keď boli hlavnými hedlajnami žatva, koľko nadojili dojnice a ako sa súdruhovia bratali. Táraj Fico si opäť pustil populistickú viac »

Fico tancuje na Paškovom hrobe. Čo na to jeho kmeň?

09.04.2018

Nie je to tak dávno, čo expremiér Fico na tlačovke po vražde Kuciaka a jeho snúbenice vytĺkal z ich smrti politický kapitál tým, že útočil na opozíciu za to, že z vraždy vytĺka politický viac »

Aký je Ficov a Kaliňákov podiel na vražde mladého muža a jeho dievčaťa? A aký je náš?

27.02.2018

Novinára Jána Kuciaka a jeho frajerku zavraždili, vychádzajme v nasledujúcom texte z toho, že takmer s istotou kvôli jeho investigatívnej práci na rozkrádaní štátu, ktorý vedie 10 rokov Fico viac »

irán, protivzdušná obrana, bavar-373

Revolučné gardy sú pri nezhodách s USA pripravené na akýkoľvek scenár

21.09.2019 13:24

Donald Trump schválil nasadenie dodatočných amerických síl v Saudskej Arábii a Spojených arabských emirátoch.

Francúzsko / Emmanuel Macron /

SNS sa nepáčia slová francúzskeho prezidenta Macrona o migrácii

21.09.2019 12:14, aktualizované: 12:53

Vyjadrenia sa týkali promigračnej iniciatívy.

zatva, úroda, obilie

Obilie exportujeme, nevieme ho spracovať

21.09.2019 12:00

Slovenské poľnohospodárstvo a potravinárstvo prechádza dramatickými zmenami. Taký je hlavný odkaz žatvy roku 2019.

horiaci byt, banská bystrica

Hasiči pri požiari bytu v Bratislave našli mŕtvu osobu

21.09.2019 11:09

Hasiči zasahujú pri požiari, ktorý vypukol v byte na Sklenárovej ulici v bratislavskom Ružinove krátko pred 9.30 h.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 28342x
Priemerná čítanosť článkov: 2362x

Autor blogu

Kategórie