Založ si blog

Koncipientská zúfalosť Šefčovičových smerákov

“Čaputová išla 70 km/h tam, kde je max 60 km/h!”

“Pán Šefčovič, v čase, keď som tam išla 70tkou, bolo tam obmedzenie 80 km/h, už som Vám to niekoľkokrát vysvetlila, žiadny predpis som neporušila, len treba počúvať.”

“Polícia potvrdila, že je tam (teraz) obmedzenie na 60, je to otázka interpretácie, treba si priznať chybu, blablabla, a okrem toho, neviem, či som spomínal, Čaputová išla 70 km/h tam, kde je max 60 km/h!”

(facepalm)

 

Opakujeme v každej debate.

 

Ak si odmyslíme duševné exkrementy predstaviteľov smeráckej idiocie typu Blaha cielené na tú najnižšiu intelektuálnu úroveň elektorátu, toto hore je asi najviac, čo sa smerákom podarilo na Čaputovú vysnoriť, “kauza” koncipientská prax.

 

Pre mňa osobne je to doklad toho, že Čaputová je zrejme ešte oveľa čistejšia, ako by som čakal. Ak je niekto spoločensky aktívny, vďaka prekomplikovaným a často nekonzistentným zákonom je priam zázrak, že smerácka továreň na bahno nevie vysnoriť nič onakvejšie. Možno si nejaký kýbel nechávajú na poslednú chvíľu počas moratória.

 

Ale špinavá taktika opakovať lož, až kým sa z nej pre jednoduchších voličov stane pravda, alebo to aspoň niektorých zneistí, to funguje ficovcom dlhodobo, tak prečo neskúsiť.

 

Zároveň potrebujú dať svojim priaznivcom, ktorí majú problém sami rozmýšľať, do úst niečo, čo by mohli verklíkovať, bez ohľadu na to, aký je to nezmysel.

Za zmienku stojí aj to, ako “profesionálne” sa k téme postavil nemenovaný denník, konkrétne tu: namiesto vecného zhodnotenia, či je “kauza” reálny problém vychádza príspevok z falošnej premisy, že Čaputová má problém a pomerne trápnym spôsobom sa snaží porovnávať vec s problémom českej skoroministerky, ktorej primárnym problémom bolo v skutočnosti niečo iné – plagiátorstvo. A v rámci “objektívnosti” pridajú úplne na konci iba prečítanie Čaputovej statusu.

Ficova zhovadilosť infikuje RTVS

04.05.2018

Správy RTVS začínajú pripomínať komunistické spravodajstvo, keď boli hlavnými hedlajnami žatva, koľko nadojili dojnice a ako sa súdruhovia bratali. Táraj Fico si opäť pustil populistickú papuľku na špacír a vyrukoval s hlúposťou, z ktorej rezníkovská RTVS spravila hlavnú správu. Hodnota tej správy je však asi ako Ficovej flatulencie v smeráckom šerblíku. Na Slovensku [...]

Fico tancuje na Paškovom hrobe. Čo na to jeho kmeň?

09.04.2018

Nie je to tak dávno, čo expremiér Fico na tlačovke po vražde Kuciaka a jeho snúbenice vytĺkal z ich smrti politický kapitál tým, že útočil na opozíciu za to, že z vraždy vytĺka politický kapitál. Vraj tancujú na ich hrobe. Za normálnych okolností by sme drísty podobného táraja ignorovali, bohužiaľ na Slovensku máme stále veľa ficovoličov, ktorí mu [...]

Aký je Ficov a Kaliňákov podiel na vražde mladého muža a jeho dievčaťa? A aký je náš?

27.02.2018

Novinára Jána Kuciaka a jeho frajerku zavraždili, vychádzajme v nasledujúcom texte z toho, že takmer s istotou kvôli jeho investigatívnej práci na rozkrádaní štátu, ktorý vedie 10 rokov Fico a Kaliňák je jeho “policajná” pravá ruka. Nie, nemyslím si, že Fico či Kaliňák osobne stlačili spúšť. Ani to, že boli v prípade priamymi spolupáchateľmi. (Hoci [...]

Salvador Cienfuegos

Americký súd poslal mexického exministra obrany do väzby

21.10.2020 18:04

Mexický minister obrany Cienfuegos bol v roku 2019 na federálnom súde v New Yorku obžalovaný v štyroch prípadoch obchodovania s drogami a prania špinavých peňazí.

Volebná noc v centrále strany Sme rodina volby kollár

Poslanec Goga má pre porušenie zákona zaplatiť pokutu vo výške 6 platov

21.10.2020 17:13

Bol konateľom spoločnosti, čo je v rozpore so zákonom o ochrane verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov.

zbraň, pištol, ozbrojenec, lúpež, krádež, zlodej, lupič

Ozbrojenec zadržal v gruzínskej banke rukojemníkov, žiada pol milióna dolárov

21.10.2020 16:28

V banke je zadržiavaných 19 ľudí.

stíhačky / cvičenie /

Na východe Ruska sa zrútilo vojenské lietadlo Su-34

21.10.2020 16:00

Bombardér počas cvičného letu nemal na palube muníciu a havária nespôsobila na zemi žiadne škody.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 33236x
Priemerná čítanosť článkov: 2770x

Autor blogu

Kategórie