Založ si blog

Koncipientská zúfalosť Šefčovičových smerákov

“Čaputová išla 70 km/h tam, kde je max 60 km/h!”

“Pán Šefčovič, v čase, keď som tam išla 70tkou, bolo tam obmedzenie 80 km/h, už som Vám to niekoľkokrát vysvetlila, žiadny predpis som neporušila, len treba počúvať.”

“Polícia potvrdila, že je tam (teraz) obmedzenie na 60, je to otázka interpretácie, treba si priznať chybu, blablabla, a okrem toho, neviem, či som spomínal, Čaputová išla 70 km/h tam, kde je max 60 km/h!”

(facepalm)

 

Opakujeme v každej debate.

 

Ak si odmyslíme duševné exkrementy predstaviteľov smeráckej idiocie typu Blaha cielené na tú najnižšiu intelektuálnu úroveň elektorátu, toto hore je asi najviac, čo sa smerákom podarilo na Čaputovú vysnoriť, “kauza” koncipientská prax.

 

Pre mňa osobne je to doklad toho, že Čaputová je zrejme ešte oveľa čistejšia, ako by som čakal. Ak je niekto spoločensky aktívny, vďaka prekomplikovaným a často nekonzistentným zákonom je priam zázrak, že smerácka továreň na bahno nevie vysnoriť nič onakvejšie. Možno si nejaký kýbel nechávajú na poslednú chvíľu počas moratória.

 

Ale špinavá taktika opakovať lož, až kým sa z nej pre jednoduchších voličov stane pravda, alebo to aspoň niektorých zneistí, to funguje ficovcom dlhodobo, tak prečo neskúsiť.

 

Zároveň potrebujú dať svojim priaznivcom, ktorí majú problém sami rozmýšľať, do úst niečo, čo by mohli verklíkovať, bez ohľadu na to, aký je to nezmysel.

Za zmienku stojí aj to, ako “profesionálne” sa k téme postavil nemenovaný denník, konkrétne tu: namiesto vecného zhodnotenia, či je “kauza” reálny problém vychádza príspevok z falošnej premisy, že Čaputová má problém a pomerne trápnym spôsobom sa snaží porovnávať vec s problémom českej skoroministerky, ktorej primárnym problémom bolo v skutočnosti niečo iné – plagiátorstvo. A v rámci “objektívnosti” pridajú úplne na konci iba prečítanie Čaputovej statusu.

Milý babráčik Podržtaška, kde sú premrhané slovenské miliardy?

03.04.2024

Vrchný mafián zavelí, poslušný podržtaška sklopí uší, stiahne chvost a poslúchne. To je snáď už jasné každému. Nezabudnime však, že okrem toho je to aj fušer zo sorty, ktorá premárnila Slovensku počas ficovlád miliardy. Jeden príklad za všetky – portál slovensko.sk a štátne informačné systémy s ním súvisiace, pár rokov dozadu. Za informatizáciu [...]

Politici pred voľbami za mreže

27.09.2023

Zabudnime na liberálov, konzervatívcov, fašistov, lavičiarov, pravičiarov, progresívcov… Čo potrebujeme, sú rozumní a solídni politici. Prečo? Podstatnejšie pre nás je, či je nejaké riešenie racionálne a spravodlivé ako to, či má nálepku “liberálne”, “konzervatívne”, alebo nejakú inú. Umelo nafúknuté kultúrne vojny (LGBT, potraty, migranti a [...]

Ficova zhovadilosť infikuje RTVS

04.05.2018

Správy RTVS začínajú pripomínať komunistické spravodajstvo, keď boli hlavnými hedlajnami žatva, koľko nadojili dojnice a ako sa súdruhovia bratali. Táraj Fico si opäť pustil populistickú papuľku na špacír a vyrukoval s hlúposťou, z ktorej rezníkovská RTVS spravila hlavnú správu. Hodnota tej správy je však asi ako Ficovej flatulencie v smeráckom šerblíku. Na Slovensku [...]

súd, fico, atentát, cintula, šts

Zaplatí štát advokáta pre atentátnika z našich daní? Odborník vysvetľuje, ako funguje inštitút ex offo obhajcu

26.05.2024 08:00

Pravda zisťovala od predsedu Slovenskej advokátskej komory, kto platí náklady na služby ex effo advokátov a v akých prípadoch obhajca môže odmietnuť spoluprácu s obvineným

vojna na Ukrajine, Charkov

ONLINE: Rusko opäť použilo Kinžaly, Kyjev žiada o povolenie zostreliť lietadlá s raketami ešte nad Ruskom

26.05.2024 07:30

Útokom ako na Charkov by sa dalo zabrániť, keby Ukrajina mohla útočiť zbraňami od spojencov na území Ruska. Povoľte nám to hneď, žiada Kuleba.

gastarbeitri, gastarbeiter

Pred 60 rokmi prišli do Rakúska prví gastarbeitri. Bola to chyba?

26.05.2024 06:00

V Rakúsku dnes žije asi 290-tisíc ľudí tureckého pôvodu. Ide o gastarbeitrov a ich rodiny. V krajine zostali, hoci pôvodne mali už po dvoch rokoch odísť. Prečo plány zlyhali?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 43762x
Priemerná čítanosť článkov: 3126x

Autor blogu

Kategórie